Ostukorvis:
0
Kokku:
€0.00

MISSHA brändist

Mis on MISSHA?

Nüüd võite osta juhtiva kosmeetikafirma kaubamärgi tooteid mõistliku hinna eest. Kogu maailmas tuntud kosmeetikafirma MISSHA juhtmõte on: kvaliteet peab olema kättesaadav. Valige endale laiast ja rikkalikust toodete valikust näo-, keha-, juuksetooteid ja kosmeetikat, mis on tõeliselt mõjusad.

Kui paljud kosmeetikafirma tooted ei anna lubatud tulemusi, siis MISSHA nahahooldustooted ja kosmeetika on väljatöötatud naha eripära sügavuti uurides, ja tänu sellele on tooted 100% efektiivsed. Kogu MISSHA tootesari on läbinud tõsise kontrolli ja uuringud, seepärast võite kindlad olla, et iga MISSHA toode on ohutu ja efektiivne.

MISSHA loomise ajalugu algas 2000. aastal Korea interneti-poest. Esimene MISSHA jaekauplus avati Koreas 2002. aastal. 10 aasta pärast oli MISSHA kosmeetikapoode juba rohkem kui 330 kogu maailmas.

Kvaliteet, aga mitte kvantiteet.

Kui te valite MISSHA kosmeetika, siis võite kindlad olla, et see on tunnustatud rahvusvaheliselt tänu nahahooldustoodete ja kosmeetikavahendite kvaliteedi kõrgetele standartitele. Hoolimata tänapäevaste tehnoloogiate kasutamisest on MISSHA toodete põhikomponendid looduslikud taimsed koostisosad, mis on läbinud allergiliste reaktsioonide tugeva kontrolli. MISSHA üritab pidevalt tõsta toodete kvaliteeti ja panustab teaduslike uuringute korraldamiseks.

Klientide teenindus

MISSHA firmale on väga oluline klientide tagasiside ja nende lojaalsus. Iga toodet arendatakse vastavalt klientide tagasisidele ja arvamustele. Ja kui te pole kindlad oma valikus, võite minna enne ostu poodi ja proovida seal vastavat toodet kohapeal. Vajalikku valikut aitab teil teha lai valik testereid. Samuti saate asjakohast nõu professionaalselt konsultandilt, kes aitab teil teha õige valiku ja saada vajalik tulemus.

MISSHA maailmas.

Esimene jaekauplus maailmas avati Sydney’s. Praegu on MISSHA-l avar globaalne võrk rohkem kui 300 kauplusega kogu maailmas, sellistes suurtes riikides nagu USA, Hiina, Jaapan jt riigid.